Başkanın Mesajı

Ekip Çalışmasını Önemsiyoruz

12 Şubat 2016 Saat: 10:12

Çok Kıymetli Kardeşlerim;

Gazetemizin İkinci sayısında yine sizlerle birlikteyiz. İlk sayımızdan sonra güzel tepkiler aldık. Yapılan ve yapılacak olan her türlü işte sizlerle danışmanın istişare etmenin önemini bir kez daha anladık. Çünkü sizin de en az bizim kadar güzel ilçemizi sevdiğinizi ve İlçemizi güzel yarınlara, geleceğe taşımada bizler kadar gayretli olduğunuzu biliyoruz. Özellikle altyapı çalışmalarında zaman zaman sıkıntıya düştüğünüzü, bir an önce bitmesini istediğinizi biliyoruz. Bizlerde sizden ayrı düşünmüyoruz. Fakat şahit olduğunuz gibi Dursunbey’de yer alt bilinmeyen bir muamma!. Öngörülen 20-30 hatta 60 yıllık altyapı boruları karşımıza çıkıyor. Bazen çarşı merkezinde çıkan bir su borusunun, kenar mahallenin bir sokağına bağlantısı çıkıyor. Diyorlar ki; ‘O mahallenin su borusu yakın bir tarihte yenilenmişti’. Fakat o tarihte yapılan çalışmalarda yenilenen o sokağın alt yapısı maalesef unutulmuş. Bundan sonra tüm yapılan yeraltı çalışmaları çizimleri ve yeraltı haritası elimizde mevcut olacak. Bundan 50 yıl sonra bile yeraltı çalışmalarında bu haritalarla daha sıhhatli bir şekilde çalışmalar yapılacak.
Tabi bu arada özellikle İlçemizin ana girişi Kamyon garajına doğru sert bir zeminle karşılaşılması, işlerimizin zamanında bitirilmesini engelliyor. Ama söz verdiğimiz gibi İnşallah kış gelmeden Altyapı, Üstyapı işlerimizi toparlayacağız. Özellikle sizlerin sabrı ve hoşgörüsü için teşekkür ediyorum. İlçemizde bugüne kadar sizler için yapmış olduğumuz her türlü çalışmada, özellikle Cadde, Sokak istimlaklarında sizlerin göstermiş olduğu güven ve fedakarlıktan ötürü de tüm halkımıza şükranlarımızı sunuyorum.
Değerli Dursunbeyliler;
Sizlere en başta söz verdiğimiz gibi yoğun bir şekilde ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz. Ekip çalışmasının çok önemli olduğunu bir kez daha anladık. Meclis Üyelerimiz, Başkan Yardımcılarımız, Daire müdürlerimiz, mühendis, teknikerler ve işçilerimize kadar hepimiz uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Bunların karşılığı da bize göre Cenabı Hakkın ve sizlerin rızası olmalı.
Zaman Zaman intikam duygusuyla hareket eden, şahsi ihtirasları memleket sevdasının önüne geçen Sözde Basıncı, Sanal Alemci, Zamanında elinde yetki varken Çalışmamış, gördüğü eğrileri düzeltmemiş aksine o eğrilerde hareket etmiş, İlçemizi düşünmeyen onunda ötesinde Dursunbeyli bile olmayan bazı şahısların yazı ve çizilerine sizlerin itibar etmediğini biliyorum. Onlara cevabım Kervanın yürüdüğüdür. Bir kimsenin işine son verdiysem ya büyük bir hata yapmıştır yada yüz kızartıcı bir suç işlemiştir. Sebebini bildikleri halde bilmiyor gibi davranmaları da manidardır. Bilerek hiçbir yanlışa imza atmadım, Cenabı Hak’ta bundan bizleri korusun.
Bu düşüncelerim ile sizleri en kalbi duygularım ile selamlıyor, Gelecek sayımızda yeni projeler ve yeni çalışmalarla sizlerle buluşmayı temenni ediyorum.
Yorum Yapmak için Tıklayınız.