Faaliyetlerimiz

Beyaz Masa'dan Hastane Ziyareti

Dursunbey Belediyesi Beyaz masa ekipleri Dursunbey Devlet hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek onlara karanfil hediye ettiler. Ekipler ayrıca hastanede sünnet olan çocuklara da oyuncak hediye etti.

10 Şubat 2016 Saat: 03:35

Dursunbey Belediyesi tarafından kurulan Beyaz Masa ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gün içerisinde evlerde anket çalışması yürüten ekipler, hafta başlarında da Dursunbey Devlet Hastanesi yataklı servislerinde tedavi gören hastaları ziyaret ediyor.

25 Ocak Pazartesi günü hastanede çeşitli rahatsızlıklar sebebi ile tedavi gören hastaları ziyaret eden Beyaz masa çalışanları hastalarla hem sohbet ettiler hem de Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın selamını ileterek onlara karanfil hediye ettiler. Bu ziyaretten büyük mutluluk yaşayan hastalar Başkan Bahçavan ve Beyaz masa ekiplerine teşekkür ettiler.

Ayrıca Hastanenin üroloji servisinde Sünnet olan 7 çocuğu da ziyaret eden Beyaz Masa ekipleri çocukları ve çocukların ailelerini kutladılar. Başkan Bahçavan’ın gönderdiği oyuncakları çocuklara hediye eden Beyaz Masa ekipleri, çocukların korkularını azaltmak için onlarla iletişim kurdular. Belirli periyotlarla sürecek olan ziyaretlerde hastane çalışanları da unutulmadı.

 
Yorum Yapmak için Tıklayınız.