Haberler

Başkan Bahçavan Sanayi Esnafını dinledi

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan Dursunbey Küçük sanayisinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek sorun ve istekleri dinledi.

26 Ağustos 2017 Saat: 14:01

 

Göreve geldiği günden bu yana istişareye önem veren ve çeşitli halk toplantıları düzenleyerek vatandaşların nabzını tutan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Taksici esnaflarının ardından Küçük Sanayi esnaflarını ziyaret etti.

 

Dursunbey Esnaf Odası Başkanı Oğuz Çakırcalı ile birlikte gerçekleşen ziyarette Başkan Bahçavan tüm esnafların dükkânlarını tek tek ziyaret etti. Esnafların sorunlarını isteklerini ve taleplerini dinleyen Başkan Bahçavan, Sanayi içerisinde köklü bir üst yapı çalışması gerçekleştireceklerinin müjdesini verdi. Esnaflar tarafından memnuniyetle karşılanan bu ziyaretin ardından ise tüm esnaflara yemek ikramı yapıldı. Çok sayıda esnafın katıldığı yemekte konuşan Başkan Bahçavan, davete icabet eden tüm esnaflara teşekkür etti. Sanayide yıllardan beri dile getirilen sorunların çözümü için çalıştıklarını söyleyen Başkan Bahçavan, özelikle sanayinin taşınması esnasında eski sanayide kalan esnafların 1/5000’lik imar planlarının onaylanmasının ardından, bulundukları yerlerin konut alanı olarak geçmesinden dolayı yeni sanayiye geleceklerini söyledi. Sanayide köklü bir üst yapı çalışması da gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Bahçavan, önümüzdeki aylarda bu çalışmaların da başlayacağını söyledi.

Sanayi Esnafını unutmadığı için Başkan Bahçavan’a teşekkür eden esnaflar, bu tür toplantıların sıklıkla yapılmasını talep ettiler.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.