Haberler

Başkan Bahçavan’dan Üst Geçit Müjdesi

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, yol çalışmaları sebebi ile ulaşım güvenliği tehlikeye giren 2. Etap toki bölgesine engelli asansörlü üst geçit yapılacağı müjdesini verdi.

19 Nisan 2018 Saat: 18:43

Geçtiğimiz yıl Dursunbey çevre yolunda gerçekleşen Duble yol çalışmaları esnasında ana yolla bağlantısı kesilen ve vatandaşların büyük sıkıntı çektiği 2. Etap Toki yoluna üst geçit yapılacak.

Konu hakkında açıklama yapan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, “İlçemiz ikinci etap TOKİ konutlarında yaklaşık 1500 vatandaşımızı ilgilendiren ve şehir içi ile ulaşımı kolaylaştıracak olan üst geçit ile ilgili girişimlerimiz sonuçlandı. Karayolları Bursa Bölge Müdürlüğümüz ile yaptığımız görüşmeler neticesinde askıda kalan yol ile Kızılöz yolu olarak bilinen bölgeye ana yol üstünden geçecek bir üst geçit yapma kararı alındı. Engelli asansörü de bulunacak olan bu üstgeçit, vatandaşlarımızın ulaşım güvenliğini sağlayacak. Bu konuda bizlere destek olan Karayolları Bursa Bölge Müdürümüz Mehmet Yazıcıoğlu’na ve Trafik Baş mühendisi Engin Bayram’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ölçüm ve projenin çizildiği üstgeçidin önümüzdeki aylar içinde tamamlanması bekleniyor.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.