Haberler

Organize Sanayi Bölgesi İçin Temaslar Sürüyor

Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan ilçemize yapılacak olan Organize Sanayi Bölgesi için Ankara’da Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında temaslarda bulundu.

02 Mart 2016 Saat: 20:31

İlçemiz Akbaşlar Bölgesine yapılması planlanan ve İlçemiz ekonomisi için büyük bir kazanım olacak olan Karma Organize Sanayi bölgesi için çalışmalar aralıksız sürüyor.  Bu kapsamda Bilim Sanayi ve Taknoloji bakanlığına giden Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan ve Belediye Başkan yardımcımız Sadettin Aslan burada Sanayi Bölgeleri genel Müdürü ile bir görüşme gerçekleştirdi. Sanayi Bölgeleri genel Müdürü Yaşar Öztürk’ün makamında gerçekleşen ziyarette Organize Sanayi Bölgesinin ilçeye kurulması için gelinen aşamalar değerlendirildi.

OSB için tahakkuk eden Mera ve ot bedelleri hakkında da fikir alışverişi yapılan görüşmede bir sonraki aşamalarda değerlendirildi. Başkan Bahçavan’ı kısa sürede OSB için gerekli prosedürleri yerine getirdiği için kutlayan Sanayi Bölgeleri genel Müdürü Yaşar Öztürk, Dursunbey’de OSB’ne olan önemi de bildiklerini belirtti.

OSB için bundan sonraki süreçte çalışmaların daha hızlı bir şekilde devam edeceğini belirten Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan’da kendilerine destek olan Sanayi Bölgeleri genel Müdürü Yaşar Öztürk’e teşekkür etti.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.