Haberler

Dursunbey Belediyesinden Vatandaşların İçini Isıtan Uygulama

Dursunbey Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yoğun kar yağışının yaşandığı ilçede Pazar tezgahı açmaya çalışan esnaflara ve vatandaşlara sabah saatlerinde sıcak çorba ikramı yaptı. Bu uygulama büyük beğeni topladı.

27 Ocak 2017 Saat: 09:05

Dursunbey’de gece saatlerinde etkili olan yoğun kar yağışı ve soğukta Cuma pazarı sebebi ile tezgah açan pazarcı esnafına ve vatandaşlara Dursunbey Belediyesi tarafından sıcak çorba ikramı yapıldı. Dursunbey Belediyesi'ne bağlı Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerince sabah saatlerinde başlayan çorba ikramına vatandaşlarda ilgi gösterdi. Soğuk havalarda verilen bu hizmetten dolayı memnun olduklarını ifade eden Pazar esnafı ve pazara gelen vatandaşlar, Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’a teşekkür ettiler.

Karlı ve Soğuk havada zor şartlarda tezgahlarını açan esnafların, vatandaşların sıcak çorbayla güne güzel başlamalarını istediklerini ifade eden Dursunbey Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Fahri Bahçavan, "Birimimize bağlı Beyaz masa ve diğer ekiplerimiz ile buz gibi havada tezgahlarını kuran pazarcı esnafımızın bulunduğu noktalarda sıcak çorba ikramı gerçekleştirdi. Bu bizim ilk uygulamamız oldu ve vatandaşlarımız memnun kaldıklarını ifade ettiler. Bundan sonraki süreçte de bu tür havalarda bu ikramlarımızı yapmayı planlıyoruz. Bu soğuk havalarda vatandaşlarımızın birazda olsa içini ısıtabilmek bize mutluluk veriyor" dedi.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.