Haberler

Dursunbey YBO’da Öğrencilere Spor Ayakkabı Sürprizi

Dursunbey Belediyesi ve Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Hayata Renk Ver’ projesi ile Dursunbey YBO’da 259 öğrenciye spor ayakkabı hediye edildi.

15 Mart 2019 Saat: 09:51

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce 2019 yılı içerisinde Çocuk ve Gençler Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hayata geçirilen, Dursunbey Belediyesinin de proje ortağı olduğu "Hayata Renk Ver" Projesi kapsamında Dursunbey Yatılı Bölge Ortaokulunda çeşitli programlar gerçekleşti.
Gün boyu devam eden etkinlikler çerçevesinde Polislik görevi öğrencilere anlatılırken, Özel Harekat, Yunus, Asayiş, Trafik gibi birimlerde görevli polisler de etkinliğe katıldı. Etkinliğin son bölümünde ise Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, Dursunbey Kaymakamı Emrullah Tamizkan, Belediye Başkanı Razaman Bahçavan, çeşitli kurum ve kuruluşlardan yetkililerin katılımı ile hediye dağıtım programı gerçekleşti.


Dursunbey’de bulunan ayakkabı esnaflarının tamamından Dursunbey Belediyesi tarafından alınan spor ayakkabılar protokolün katılımı ile öğrencilere hediye edildi. Hem Polisliği öğrenen hemde bir çok etkinlik ile eğlenen çocuklar spor ayakkabılar için Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’a teşekkür ettiler.

 

Yorum Yapmak için Tıklayınız.