Haberler

Dursunbey'de Ramazan Etkinlikleri Dolu Dizgin Geçecek  

Dursunbey Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri 3 Haziran Cumartesi günü Saz Mesire alanında başlıyor. Etkinliklerin finali 23 Haziran’da Yusuf Güney’in sahnesi ile son bulacak.

30 Mayıs 2017 Saat: 10:12

Dursunbey’de Ramazan ayı boyunca Cumartesi günleri, İftar Sonrası ve teravih namazı sonrası Saz mesire alanında bir çok etkinlik gerçekleşecek. Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde Meddah gösterileri, Aşuk ile Maşuk gösterileri, Karagöz-Hacivat gösterileri, Dursunbeyli olan ve katıldığı yarışma programında çeyrek finale kadar yükselen Kamil Avcı’nın Tasavvuf Musikisi konseri ve 23 Haziran Cuma günü ünlü sanatçı Yusuf Güney’in sahnesi ile birçok etkinlik gerçekleşecek. 
Etkinliklerin başlangıcı 3 Haziran Cumartesi günü Ünlü meddah Hüseyin Goncagül’ün gösterisi ile başlayacak. Aynı gün Şerbet, Pamuk Helva, Macun, Popcorn ikramları ve palyaço ile güzel bir program gerçekleşecek. 10 Haziran Cumartesi günü ise Rising star’da çeyrek finale çıkan Dursunbeyli Kamil Avcı ve ekibi sahne alacak. Aynı gün Hacıvat- Karagöz gösterileri de gerçekleşecek.


Etkinliklerin finali ise 23 Haziran’da Ünlü Sanatçı Yusuf Güney’in ilahi konseri ile son bulacak. Saz Mesire alanında 21.30’da başlayacak olan Konser’de Ünlü sanatçı yeni çıkardığı Albümden ilahiler seslendirecek. Bu etkinlikte de tüm etkinliklerde olduğu gibi Belediyenin vatandaşlara çeşitli ikramları olacak.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.