Haberler

Halı Saha Turnuvamızın Kuraları Çekildi

Belediyemiz ve Dursunbey Belediyespor kulübümüzün ortaklaşa düzenlediği, Şehit Faruk Gezen Halı sahsa futbol turnuvasında gruplar belli oldu.

01 Nisan 2016 Saat: 19:01
İlçemizde bahar aylarında başlayan ve heyecan dolu mücadelelere sahne olan halı saha futbol turnuvasının bir yenisi daha 9 Nisan Cumartesi günü start alacak. Şırnak’ın Cizre ilçesinde devam eden operasyonlarda seyir halindeki zırhlı aracın geçişinde meydana gelen patlamada şehit olan hemşehrimiz Faruk Gezen’in adına düzenlenen turnuvaya sporseverlerin ilgisi yoğun olurken, turnuvaya toplam 19 takım başvuru yaptı. 
 
1 Nisan Cuma günü Dursunbey Belediyespor kulübümüz lokalinde yapılan kura çekimine Kaymakamımız Yaşar Aksanyar, Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan, Jandarma Bölük komutanımız Ömer Faruk Gürsoy, Belediye Başkan Yardımcımız Sadettin Aslan, Dursunbey Belediyespor kulübü Başkanımız Yusuf Turhan,  kulüp yöneticileri ve takımların temsilcileri katıldı.
 
CENTİLMENLİK VURGUSU YAPILDI
 
Kura çekimi öncesi kısa bir konuşma yapan Kaymakamımız Yaşar Aksanyar turnuvanın oldukça ilgi görmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtti. Bu turnuvanın yapılmasında emeği geçen Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan’a ve Dursunbey Belediyespor kulübü Başkanımız Yusuf Turhan’a teşekkür eden Kaymakamımız Aksanyar, turnuvanın centilmenlik içinde geçmesini diledi. Kaymakam Aksanyar’ın ardından söz alan Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan ise 19 takımın mücadele edeceği turnuvanın hayırlı olmasını diledi. Başkan Bahçavan bu yılki turnuvanın farklı bir anlamı olduğunu ifade ederek; “Turnuvanın isminin son dönemde ki terör olayları sebebi ile şehit olan kardeşimiz Faruk Gezen’in adına düzenliyoruz. Onun da şahadetini düşünerek ona göre centilmence futbol oynamamız lazım. İnşallah önümüzdeki günlerde gençlerimiz için Gençlik merkezi yapacağız. Plan ve projelerimiz hazır maliye bakanlığından ödeneğini bekliyoruz. Bende sayın kaymakamımızın dediği gibi kazasız belasız bir turnuva diliyorum” dedi.
 
Konuşmaların ardından ise takım temsilcileri kuralarını çekerek gruplarını ve eşleşecekleri takımlarını belirlediler. Takımlara başarı dileyen katılımcılar turnuvanın adına yakışır karşılaşmalar dilediler. Turnuva kuralları ve fikstür ile ilgili bilgiler önümüzdeki günlerde tertip komitesi tarafından açıklanacak.
 
GURUPLAR
 
A GURUBU      
 
1-Beyelspor 
2- Değirmencilerspor
3-Okatanlar Kerestespor
4-Sağlıkspor
5-Gökçedağ Ormanspor
6- Emek Kerestespor

B GURUBU
 
1-Durabeyler Kemannetspor
2-Osmaniyespor
3-Dodurgaspor
4-Limon Cafespor
5-HG Petrolspor
6-Osman Özelspor
 
C GURUBU
1-Gora Ormanspor
2-Çamharmanspor
3-Korkmaz Kuruyemişspor
4-Kurtlarlıoğlu İnşaatspor
5-Güğüspor
6-Koray Cafespor
7-Durabeylerspor
 
      
 
Yorum Yapmak için Tıklayınız.