Haberler

İlçemizde Bayramlaşma Belediye'de Yapıldı

İlçemizde resmi Bayramlaşma Belediyemiz önünde yapıldı. Kurban Bayramının ilk günü yapılan Bayramlaşma törenine protokol ve çok sayıda vatandaş katıldı.

12 Eylül 2016 Saat: 15:34

Dursunbey’de Kurumların Resmi bayramlaşması Dursunbey Belediyesinin organizesi ile yapıldı. Kurban Bayramının ilk günü saat 14.00 ile 15.00 saatleri arasında yapılan Bayramlaşma programına çok sayıda vatandaş katıldı. Belediyenin önünde oluşturulan alanda yapılan Bayramlaşma programına Kaymakam Yaşar Aksanyar, Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve Başkan Yardımcısı Sadettin Aslan ev sahipliği yaptı. Bayramlaşma Programına Farnizon Komutanı Başar Akın, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Faruk Gürsoy, Dursunbey Müftüsü Mehmet Atlı, Emniyet Mensupları, Belediye meclis Üyeleri,  çeşitli kurum ve kuruluşlardan yetkililer ile çok sayıda vatandaş katıldı. Gelen misafirlere Belediye tarafından çeşitli ikramlar yapılırken Başkan Bahçavan ve protokol üyeleri özellikle küçük çocukları harçlık vererek onları sevindirdi. 
 

Kaymakam Yaşar Aksanyar ve Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan Bayram vesilesi ile tüm Dursunbeyli vatandaşların bayramını tebrik etti. Bir saat süren ve ilginin yoğun olduğu Bayramlaşma programı Kaymakam ve Belediye Başkanının katılımcılara teşekkürü ile son buldu.
 
Yorum Yapmak için Tıklayınız.