Haberler

İlçemizde Bayramlaşma Belediyemizde Yapıldı

İlçemizde resmi Bayramlaşma Belediyemiz önünde yapıldı. Bayramın ilk günü yapılan Bayramlaşma törenine YSK Başkanı değerli hemşehrimiz Sadi Güven, Balıkesir Milletvekilimiz Kasım Bostan, protokol ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

05 Temmuz 2016 Saat: 12:32

Dursunbey’de Kurumların Resmi bayramlaşması Dursunbey Belediyesinin organizesi ile yapıldı. Saat 11.00 ile 12.00 saatleri arasında yapılan Bayramlaşma programına çok sayıda vatandaşımız katıldı. Belediyemizin önünde oluşturulan alanda yapılan Bayramlaşma programına Kaymakamımız Yaşar Aksanyar ve Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan ev sahipliği yaptı. Bayramlaşma Programına YSK Başkanımız değerli hemşehrimiz Sadi Güven, Balıkesir Milletvekilimiz Kasım Bostan'da katılırken ayrıca Emniyet Müdürü Erol Akar, Belediye Meclis Üyelerimiz, Ak Parti Dursunbey ilçe Başkanı Akif Kandemir, CHP Dursunbey İlçe Başkanı Şefik Paksoy, Çeşitli partilerden temsilciler, kurum ve kuruluşlardan yetkililer ile çok sayıda vatandaşımız da Bayramlaşma törenimize katıldı. Gelen misafirlere Belediyemiz tarafından çeşitli ikramlar yapılırken Başkan Bahçavan ve protokol üyeleri özellikle küçük çocukları harçlık vererek onları sevindirdi. 

Kaymakam Yaşar Aksanyar ve Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan Bayram vesilesi ile tüm Dursunbeyli vatandaşların bayramını tebrik etti. Bir saat süren ve ilginin yoğun olduğu Bayramlaşma programı Kaymakam ve Belediye Başkanının katılımcılara teşekkürü ile son buldu.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.