Haberler

Junioshow Fuarı’da Dursunbey Rüzgarı

Dursunbey Belediye Başkan vekili Akif Kandemir ve beraberindeki heyet Bursa’da Dursunbey’li firmalarında katıldığı TÜYAP Bursa Junioshow fuarına katıldı. BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız’ın karşıladığı heyet Dursunbeyli tüm firmaları ziyaret etti.

13 Ocak 2018 Saat: 10:51

Bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün üretim merkezi Bursa’da Junioshow Fuarı kapılarını açtı. Kendi alanında Türkiye’nin bir numaralı fuarı olan Junioshow’a 50 ülkeden 1000’e yakın yabancı iş adamı geldi. 200’e yakın firmanın stant açtığı fuarda, ilkbahar ve yaz ürünleri de görücüye çıktı.

Bursa’da, Bebe-Çocuk, Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı (Junioshow) heyecanı başladı. Çok sayıda çocuk giyim firmasının katıldığı fuara her yıl olduğu gibi özellikle Dursunbeyli firmalar damgasını vurdu. Dursunbeyli Divonette, Haknur, Pensim, Lovetti, Diva, Bebüş,Tuffy, Sani, Popolin, Canvin ve Favo firmalarının katıldığı fuarı 50 Ülkeden sektör ilgilileri ziyaret etti. Fuarın ikinci gününde Dursunbey Belediye Başkan vekili Akif Kandemir, Meclis Üyesi Mustafa Söbüoğlu, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fahri Bahçavan ziyaret ettiler. Bebe-Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneğinin Başkanlığına seçilen Ömer Yıldız’ı da ziyaret eden heyet, 400 Bin kişiyi ilgilendiren bir oluşumun başına geçen Yıldız’ı tebrik ettiler. Dursunbey’in adını her platformda duyuran Yıldız’a teşekkür eden Akif Kandemir, BEKSİAD başkanlığı görevinin kendilerini gururlandırdığını da ifade etti. Dursunbeyli firma sahiplerinin stantlarını tek tek gezen Başkan vekili Akif Kandemir, Bursa’da bebe giyim sektöründe büyük güce sahip olan Dursunbeyli firma sahiplerini tek tek kutladı.
Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Dursunbeyli firmalar, Başkan vekili Kandemir ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.

 

Yorum Yapmak için Tıklayınız.