Haberler

TEOG'da Birincisi Öğrenciler Ödüllendirildi

Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında soruların tamamını doğru cevaplayarak Türkiye Birincisi olan öğrencileri ödüllendirdi.

15 Temmuz 2016 Saat: 10:43

Dursunbey’de büyük bir başarıya imza atarak TEOG sınavlarında Türkiye birincisi öğrenciler, Milli Eğitim Müdürü Ümit Gökdemir, Okul Müdür ve öğretmenleri ile birlikte Belediye Başkanımız Ramazan Bahçavan’ı makamında ziyaret ettiler.

TEOG’da birinci olan imamhatip Ortaokulu öğrencileri Aslı Mert, Faruk Kezer ile Atatürk Orta Okulu Öğrencileri Elif Uysal ve Eren Bakır’ı bu başarıdan dolayı kutlayan Başkan Bahçavan öğrencileri yapacakları tercihler ile ilgili de bilgi aldı. Bursa ve İzmir’de bulunan Fen Liselerini tercih etmeyi düşünen öğrencilerin ailelerini de kutlayan Başkan Bahçavan , Eğitimde başarı grafiğini her geçen gün artıran Dursunbey’in  TEOG sınavında gösterdiği başarının küçümsenemeyeceğini ifade etti.  Başkan Bahçavan, “Başarılı ve böyle pırıl pırıl öğrenciler yetiştiren öğretmenlerimize ve ailelerine çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımız gösterdikleri bu başarıyla bize ve ilçemize güzel bir hediye sundular. Bu başarılı dört öğrencimiz ilçemizdeki diğer arkadaşlarına ve yakınlarına örnek olurlar. Bu vesile ile ilçemizi il sıralamasında üst sıralara getiren tüm öğrencilerimize de teşekkür ediyor, özellikle eğitimcilerimizi va ailelerini bir kez daha kutluyorum” dedi.  

Ziyaretin Sonundan Belediye Başkanı Ramazan Bahçana öğrencilere puzzle seti, Selfi çubuğu ve ajanda hediye etti. Başarılarını önemseyen Başkan Bahçavan’a teşekkür eden öğrenciler daha sonra topluca fotoğraf çekildiler.
 

Yorum Yapmak için Tıklayınız.