Meclis Kararları

Belediyemiz 2019 Haziran Ayı Meclis Kararları

Belediyemiz Meclisinin 01.06.2019 tarihlerinde yaptığı toplantının karar özeti aşağıdaki gibidir. Kamuoyuna duyurulur.

15 Haziran 2019 Saat: 13:09

 

DURSUNBEY BELEDİYE MECLİSİNİN

Haziran /  2019 AYI  BİRLEŞİMİNE DAİR

01.06.2019 ( 59-66 )  TARİHİNDE

ALDIĞI KARARLAR

 

(Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu

 

KARAR NO

KARAR

59

İlçemiz Çakmak Mahallesi Sülmen mevkiinde bulunan S.S. Dursunbey Keresteciler ve İmalatçılar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifine ait  682 ada 1 parsel üzerinde park alanı ve yollar ile ilgili imar değişikliği yapılması talebinin, planda ve yerinde incelenmek üzere imar komisyonuna havalesine oybirliği ile karar verilmiştir. 

60

Belediyemize ait olan İlçenin Çaltıcak Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 7 adet taşınmazın 5393 sayılı Belediye Kanunun 18 (e) maddesine göre, satılıp satılmayacaklarının belirlenmesi ile ilgili talebin, planda ve yerinde incelenmek üzere İmar komisyonu ve Plan Bütçe komisyonuna havalesine oybirliği ile karar verilmiştir. 

61

Belediyemize ait olan İlçenin Değirmenciler Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 13 adet taşınmazın 5393 sayılı Belediye Kanunun 18 (e) maddesine göre, satılıp satılmayacaklarının belirlenmesi ile ilgili talebin, planda ve yerinde incelenmek üzere İmar komisyonu ve Plan Bütçe komisyonuna havalesine oybirliği ile karar verilmiştir. 

62

Belediyemize ait olan İlçenin Sinderler Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 29 adet taşınmazın 5393 sayılı Belediye Kanunun 18 (e) maddesine göre, satılıp satılmayacaklarının belirlenmesi ile ilgili talebin, planda ve yerinde incelenmek üzere İmar komisyonu ve Plan Bütçe komisyonuna havalesine oybirliği ile karar verilmiştir. 

63

Belediyemize ait olan İlçenin Gökçepınar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 14 adet taşınmazın 5393 sayılı Belediye Kanunun 18 (e) maddesine göre, satılıp satılmayacaklarının belirlenmesi ile ilgili talebin, planda ve yerinde incelenmek üzere İmar komisyonu ve Plan Bütçe komisyonuna havalesine oybirliği ile karar verilmiştir. 

64

Belediyemize ait olan İlçenin Ören Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 8 adet taşınmazın 5393 sayılı Belediye Kanunun 18 (e) maddesine göre, satılıp satılmayacaklarının belirlenmesi ile ilgili talebin, planda ve yerinde incelenmek üzere İmar komisyonu ve Plan Bütçe komisyonuna havalesine oybirliği ile karar verilmiştir. 

65

5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. maddesi gereğince, bir sonraki meclis toplantısının, Belediye Başkanlığı toplantı salonunda 2 Temmuz 2019 Salı saat: 18.00 da yapılmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

66

Belediyemizde çalışan memur ve sözleşmeli personelin çoğunluğunun üyesi olduğu sendika ile Belediyemiz arasında Sosyal Denge  Anlaşması yapılması amacıyla, 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanununun 32 maddesine istinaden, yapılacak anlaşma için, Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN'a yetki verilmesine oybirliği ile karar verilmiştir.

 

Yorum Yapmak için Tıklayınız.