Projeler

Merhaba Bebek Projesi

01 Ekim 2014 Saat: 16:24

Bebeklere ilk “Merhaba” Dursunbey Belediyesinden

Dursunbey Belediyesi, yeni bir sosyal projeyi daha hayata geçirdi. Yeni doğum yapmış ya da yapacak anne adaylarına destek olmak ve dünyaya gözlerine açan bebeği güzelliklerle karşılamak için harekete geçen Dursunbey Belediyesi, “Merhaba Bebek” projesine start verdi.

Proje kapsamında Dursunbey sınırları içerisinde yaşayan ve yeni doğum yapmış ya da yapacak anne adaylarının bebeklerine belediye tarafından çeşitli hediyeler veriliyor.

Proje kapsamında Hastane çıkış seti ve sürpriz hediyeler Belediye ekipleri tarafından vatandaşların evlerine teslim ediliyor. 0-3 ay arasındaki bütün bebeklere verilen hediyelerde Belediye Başkanı Ramazan Bahçvan'ın bir de mektubu yer alıyor.

Projeden maddi durumu iyi olsun, olmasın Dursunbey sınırlarında yaşayan bütün vatandaşların yararlanabileceğini ifade eden Belediye Başkanımız , “Doğum ve doğumdan sonraki süreç aileler için maddi yönden külfetli bir süreç. Her aile bebeklerine güzel bir yuva hazırlamak ve onları iyi şartlarda yetiştirmek ister. İşte biz de bu aşmada çorbada bir tuzumuz olsun istedik ve bu projeyi hayata geçirdik. İlçemiz'de yaşayan ve dünyaya gözlerini açan bebeklerimize annelerine çeşitli hediyeler takdim ediyoruz” dedi.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.