Sevgi Evimizin Neşe Kaynağı’nı Kaybettik
18:40, 8-02-2016

2014 yılında açılan Sevgi evimizin kurulmasında ilham kaynağı olan Hatice Köse teyzemiz hakkın rahmetine kavuştu.

2014 Nisan aylarında Belediyemiz Sosyal Hizmetler Müdürlüğü personeli tarafından Hamzacık Mahallemizde yalnız yaşadığı tespit edilen ve açlıktan ölmek üzereyken apar topar evinden alınarak Dursunbey Devlet Hastanesine kaldırılan Hatice Köse bugün yaşamını yitirdi.

83 Yaşında yaşama gözlerini yuman Alzheimer hastası Hatice Teyzemizi hastanede ziyaret ettikten Sonra Dursunbey’e bir sevgi evi kurulması kararı alan Belediye Başkanımız, Sevgi evi ile ilgili birçok muhabbette ve röportajlarında Hatice teyzemizi örnek vermişti. Çocukları tarafından yalnızlığa terk edilen Hatice Köse’nin ani ölümü Sevgi evi çalışanlarını yasa boğarken, Hatice teyzemizin cenazesine de Belediyemiz çalışanları sahip çıktı.

Hatice teyzemizin Cenaze namazı Yarın Dursunbey Devlet hastanesi morgundan alınarak Çarşı Camiinde kılınacak Cenaze namazının ardından İlçemiz mezarlığına defnedilecek. Yaklaşık iki yıldan bu yanan misafirimiz olan Hatice teyzemize Allah’tan rahmet, Sevgi evi çalışanlarımıza da baş sağlığı diliyoruz.


 
 
YORUMLAR

Yorum Ekleyin

Adınız Soyadınız :
Mail Adresiniz :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©