ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
İsmail BERBER 31-07-2012

temizlik

Sayın yetkililer cebeci mahallesinde incirli çeşmesinden aşağıya giden saz su kanalının sanayiye kadar olan alanında fiziksel bir gözlem yapmanızı rica ediyorum.Sinek ilaçlama ile bitmez kaynağını kurutmak lazım.Kaynağını aroyırsanız buyrun kanal içini temizleyin ki tm dursunbey sivrisinekten kurtulsun.Tam bir haşere fabrikası. Ödenen ÇTV vergilerinin azıcığını da bu iş için ayırırsanız mutlu oluruz.
Yönetici Notu :
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyoruz. Mesajınız gerekli birimlerimize ulaştırılacaktır.
naci korkut 17-07-2012

tuvaletler

sayın başkanım yaptığınız hizmetlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum sorun 1 mehmet akif ersoy kültür merkezi tuvaletlerine bir kişi ellerini yıkadığı zaman ikinci bir kişi içeriye giremiyor bu kadar dar olmaz hiç olmazsa ülkemizde bir çok tuvaletler var örnek alınsın ve düzenlensin şirin dursunbeyimize hiç yakışmıyor başkanım 2.si suçıktıdaki tuvaletler pislik içersinde bir işçi görevlendirilsin bakımı yapılsın sizlerden talebimiz budur hayırlı hizmetlerinizi bekliyoruz sayın başkanım
MEHMET ALTINOK 11-07-2012

ziyaret

13.07.2012 günü Dursunbey' gelmeyi üdşünüyorum.sn.başkan müsait plursa makamda ziyaret etmek istiyorum.selamlar. Bartın İl Emniyet Müdürü.
hüseyin 10-07-2012
Belediyemiz son zamanlarda güzel çalışmalar yapmaktadır.bu söyleyeceğim konu hakkında gerekilen yapılırsa çok daha güzel olur.önümüzdeki günlerde erişeceğimiz mübarek ramazan ayında ramazan ayını güzel,huzurlu,bir şekilde geçirmek isteriz.Ramazan ayının manevi havasını tatmak istiyoruz.Bu nedenle belediyemizden ramazan ayında ilçemizde ramazan ayına özel etkinlikler düzenlemesini isteriz.
Yönetici Notu :
Temennileriniz için teşekkür ederiz. Ramazan ayı içerisinde Belediye olarak çeşitli etkinlikler yapılacaktır. İlginize teşekkür ederiz.
ali sezer 06-07-2012

suçıktı

güzel suçıktımız plastik çöplüğüne döndü ve yeri genişleyeceğine daraldı, her tarafa plastik oyun parkları, zıp zıplar, ve tabelalar dolduruldu buna dur denmeyecek mi?
Fatih 05-07-2012

yuguy

Web tasarımınızın içeriği kolay ulaşılabilir ve anlaşılır olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Biz http://www.guvenlikkamera.com.tr olarak sitenizi desteklemekteyiz. Başarılarınızın devamını dileriz.
Dursunbey Hizmet Derneği 02-07-2012

Geç Kalmış Sayılmayız

Güzel ilçemize layık olan doğru uygulamalar için belediyemize teşekkür ediyoruz.Yıllardır ilçemizde kağıt, cam ve plastik atıkların çöp olarak görülmesi bizi üzmüştü.Özellikle market önlerinde gördüğümüz karton kutuların çöpe gitmesi yanlış bir uygulamaydı.Belediyemizin Geri Dönüşüm uygulamasını çok yerinde ve çok önemli buluyoruz.Özellikle çöl iklimine sahip ülkelerin çoğunda hiç bir atık boşa gitmiyor,atıklardan toprağın verimini arttıran kompost üretiliyor.Bu ve benzeri konularda gerekli bilgilere internetten erişilebilir. Örneğin www.ecotec.com.tr ... Halkımızın bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyor,Herkesi Geri Dönüşüme katkı sağlamaya davet ediyoruz.
Yönetici Notu :
Katkı ve Temennileriniz için teşekkür ederiz
hüsnü karaca 29-06-2012

dursunbey balıkesir yolu

şimdi bu yazıyı yazmadan önce çok düşündüm acaba eleştirmek için çok mu erken diye ama eleştirilerimiz daha güzel hizmetin gelmesine vesile olacaksa bence yadırganmamalı. dursunbey balıkesir yoluna başlanılmadan önce sürekli virajlar kalkacak, mesafe kısalacak diye dört gözle bekliyorduk yapılacak yolu ve çalışmaları, daha yeni başlanılmış ama benim şuanki öngörüme göre yolda herhangi bir kısalma olmayacak dahası virajlarda da büyük hayal kırıklığı yaşanacak örnek olarak şimdi akbaşlardan aşağı balıkesire doğru yapılan çalışmaları görüyorum virajı kaldırmak şöyle dursun daha viraj genişletip yol uzatılmakta yahu bir türlü anlamış değilim bu yol çalışmaları niye güzelce yapılmaz eğer devletimizin trilyonları harcanıyorsa ve bu yolda bir defa yapılıyorsa kesinlikle virajsız, bir çok yok edilebilen gereksiz yokuşları yok edilmiş ve mümkün olan en kısa yol nasıl yapılması gerekiyorsa öyle yapılmalı bu eleştirilerimize bir çok kişi kızabilir ama eğer ki baştan idarecilerimiz bu yazdıklarımızı gerekli yerlere iletirlerse eminim olumlu sonuç alınacaktır. bu yolun devamı olan harmancık yolunda nasıl hüsran yaşadıksa aynı hüsranı yaşamamak için bu yolun yapımında kesinlikle yöneticilerimiz aktif rol oynamalı ve yolun en güzel şekilde hizmete girmesini sağlamalıdırlar. çünkü müteahhitler en çok nasıl kar edebiliriz'in derdinde en güzel yolu nasıl yapabiliriz'in derdinde değil. onlar bu yolu yapıp çekip gidecekler ama bizler yıllarca aynı yolu kullanacağız. saygılarımla
Yönetici Notu :
Gerekli temennileriniz ve yazınızda belirttiğiniz uyarıları yetkili mercilere ileteceğiz.Teşekkürler
Şaban TEKİN 27-06-2012

Teşekkür.

Sayın başkanım. Sülmen meviinden istasyona açılan yeni yol çalışmaları esnasında en az 100 yıllık çalışmakta olan, ancalk yapım çalışmaları sırasında bozulan su kanalının onarımının yapılması ile ilgili talebimizi dikkate alarak gerekli çalışmanın yapılması ve İstasyon mahallesine yeniden bir hayat vermeniz bizleri sevindirdi. Teşekkür eder saygılarımı sunarım.
Yönetici Notu :
Gerekli konu ile ilgili Belediyemize yazılı dilekçe ile başvurmanız gerekmektedir.
Dursunbeyli 26-06-2012

TOKİLERİN DEVAMI NEDEN GELMİYOR

Ben şeritlerde asgari üçretle çalışan biriyim Yeni yapılan Tokileri ödeme gücüm yok malum aidatıile birlikte aylık ödemeler 400-500 TL. Düşük gelir gurubuna 1+1 daireler neden yapılmıyor Dursunbeyde Tabii Belediyede Nufüslu Aileler Mutaahitlik Yapıyor ALLAHTAN KORKUYORSANIZ MİLLETİNİZİ SEVİYORSANIZ 1+1 Olson Bizde ev istiyoruz
Yönetici Notu :
Sayın Burak bey konu ile ilgili çalışmaları TOKİ yetkilileri yerinde inceleyerek kendi kriterlerine göre yapmaktadırlar. Şu anda da Toki ile ilgili herhangibir çalışma yoktur. olması halinde şikayetiniz yetkililere iletilecektir.
Sayfa :  1   2   3   4   5   6   7   8   9  10  11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©