ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
Edremit'te yaşayan bir Dursunbeyli 31-03-2012
Yeni bir hastane projenizin olduğunu duydum.Oldukça büyük bir hastane olacağına dair.Bu projenizden ve planladığınız diğer projelerinizden kısaca bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
Yönetici Notu :
Belediyemiz yeni yapılacak olan hastanemize en değerli ve en geniş alanlarından biri olan futbol sahası ve çevresindeki geniş alanı vermiştir. Hastane projesi şu anda TOKİ'de ihale aşamasına gelmiş fakat ihale tarihinin ne zaman olacağı henüz kesinleşmemiştir. Belediyemize ait birçok proje hızla sürmekte olup projelerimizin ayrıntılarını sitemizden takip edebilirsiniz. http://www.dursunbey.bel.tr/icerikler/1-1.syt
Edremit'te yaşayan bir Dursunbeyli 31-03-2012
Memleketimizin ismini son zamanlarda çok sık duymaya başladık.Galiba Dursunbey hızlı bir gelişim sürecine tanık oluyor,bu da bizi mutlu ediyor.İlçemizi modern bir şehir yapısında görmek bizi çok ama çok memnun eder.Bu benim çocukluk hayalimdir.Başarılısınız ve başarılarınızın devamını dilerim.
Yönetici Notu :
İlçemizin hak ettiği modernize çalışmaları ve kaliteli hizmet anlayışı Belediyemiz tarafından gerçekleştirilmeye devam ediyor. Hedeflediğimiz doğrultudaki projelerimizin ardından Dursunbey'in gün geçtikçe kabuğunu kırdığını önek olarak gösterilen bir ilçe haline geldiğini sizlerde göreceksiniz.temennileriniz için teşekkür ederiz.
dursunbeyli 29-03-2012
öncelikle yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum, yandere mevkiindeki çalışmaların bir an önce bitmesini bekliyoruz, nisan ayına kadar yetişeceği söylenmişti, inşallah yetişir ve mahallemiz yeni ve güzel bir görüntüye nihayet kavuşur,ayrıca dursunbeyimizin bir kapalı pazaryerine ihtiyacı olduğu açık, bunun için bir çalışma başlatılması iyi olacaktır diye düşünüyorum
Yönetici Notu :
Zorlu hava şartları nedeni ile çalışmalarımızda gecikmeler yaşanmıştır. Mahallede ki çalışmaların en kısa sürede bitmesini hedefliyor modern bir ilçe için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.
ali 29-03-2012

Yollardaki hafriyat atıkları

Sayın Belediye Yöneticileri, İlçemizde son yıllarda yol yapımı ve bozuk yolların düzeltilmesi noktasında büyük gelişmeler var. Çalışmalarından dolayı belediyeyi tebrik ediyoruz. Yalnız yollar düzeltildikten sonra kalan hafriyat atıkları inanın yol kenarlarına birikiyor ve çok kötü bir görüntü oluşturuyor. Yeni yapılan binaların kalıntıları da öyle. Müteahhitler bina yapıldıktan sonra kalıntıları temizlemeye pek dikkat etmiyorlar. Mesela bimden otogara kadar olan yolda yol kenarlarında rahatsız edici toprak kalıntıları var. Acaba bunlar itfaiyenin çalışması ile yani su ile yıkanıp temizlenemez mi? Çalışmalarınız için teşekkür.
Yönetici Notu :
Temennileriniz için teşekkür ederiz. Bu yönde ekiplerimiz önümüzdeki günlerde bir çalışma başlatacaktır. bilginize..
Ahmet Kaya 29-03-2012

canli yayin

degerli üstadlar canli yayina bakamiyoruz arzami var yoksa sayfayi kapatdinizmi..bilgileriniz icin tesekürler Ahmet Kaya
Yönetici Notu :
Yeni oluşturulan e-belediye sistemimiz'in çıkış portları kamera yayınını engellemektedir. Bu yöndeki çalışmalarımız sürmekte olup sorun kısa süre sonra giderilecektir..
ADEM KÜÇÜK 27-03-2012

ÜÇÜNÇÜ TOKİ

KULAKTAN KULAĞA YAYILAN ÜÇÜNÇÜ TOKİ NEZAMAN BAŞLAYAÇAK İKİNÇİ TOKİDEKİ TOKİNİN BİR DAİRESİNE YÜZ KİŞİ YAZILMIŞ KURA ÇEKİLEÇEKMİŞ YÜZ YÜZELLİ KİŞİ DAHA TOKİ BEKLİYORSA ÜÇÜNÇÜ TOKİ NE ZAMAN YAYINLARSANIZ MEMNUN OLURUZ SELAMLAR.
Yönetici Notu :
3. TOKİ ile ilgili söylentiler şu anda gerçeği yansıtmamakta olup, böyle bir çalışmanın şu an için gündemde olmadığını bilginize sunarız.
ABDULLAH KOLUKISA 27-03-2012

YENİ YÖNETİÇİ

DUYDUMKİ HÜDAYİ SİTEYİ SEN YÖNETİYORMUŞSUN SENİN BAŞARILARINI İHA DAN HABERDENHABER.COM DAN İZLİYORDUK BAŞARININ DEVAMINI TAAA ALMANYADAN GÖRÜNÇE ÇOK SEVİNDİK SANA BELEDİYEMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN İZLEMEYE DEVAM GÜZEL HABERLER DİLEĞLE SELAMLAR.
Yönetici Notu :
Temennileriniz için çok teşekkür ederiz. Dursunbey Belediyesi olarak gurbetçi hemşehrilerimize selam eder vatan hasretlerinin tez zamanda bitmesini temenni ederiz. Belediye olarak uzaktaki sesiniz olmaya devam edeceğiz..
SADRİ KÖSERİ 25-03-2012

ERİCEK köyünden akraba

Ericek köyünden '' DERYA '' soyadlı babaannemin akrabalarını aramaktayız. Babaannem Kepsut Şeremetler köyünden Neslihan Köseri dir.. Babasının adı Hasan , annesinin adı Fadime dir.. Bana sadrikoseri@mynet.com.tr mail adresinden ve facebook Sadri Köseri olarak ulaşabilirsiniz.
NURULLAH KARAMAN 22-03-2012

yayla şenlikleri

iyi günler yayla şenliklerini heyecanla bekliyoruz ama yaylaya gidecek yolların son halinin yetkililerce şenlikten önce gidilip görülmesi çok faydalı olacaktır. eğer biz gerçekten güzel ve büyük bir yayla şenliği düzenleyeceksek öncelikle altyapının yapılması gerektiğine inanıyoruz. o yolları gelecek olan yabancı misafirlerimise hangi yüzümüzle göstereceğiz ki öyle de zannediyorum o yollarda yolculuk eden bir daha gelmez. bu yazının muhatabı siz değilsiniz belki ama kaymakamlığın internet sitesinin ziyaretçi defteri bölümü İbrahim Küçük bey gittikten sonra hiç açılmadı. bizde sorunlarımızı başka iletecek bir yer bulamıyoruz.
Yönetici Notu :
İlginiz için teşekkür ederiz. Mevcut Simav yolu ne yazıkki şu anda karayolları bünyesinde değil. Siyasilerin son çalışmalarına göre yol başka bir yol ile takas edilerek Karayollarına devredilecek. Sorununuz umarız ki o zaman halledilecektir.İYİ GÜNLER.
AhmKaya 15-03-2012

Degerli Dursunbeyli Kardeslerim

Sayin Baskan,Degerli belediyede calisan arkadaslarim ! Dursunbeyimizi Bugünlerde görmek bizi Daaaa Almanyadan cok memnun ediyor.Ben Deniz Ahmet Kaya..Inanin Burdan yani almanyadan Hasretlen bilgisayardan oralari izliyoruz.Tüm dostlarima ayri ayri selamlarimi iletirim..Saygilarimlan Ahmet Kaya
Yönetici Notu :
Temennileriniz için teşekkür ederiz.
Sayfa :  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  13  14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©