ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
şenol çandır 09-10-2011

yamaç paraşütü kalkış pisti

dursunbeyde neden yamaç paraşütü için bir egitim alanı ve kalkış pisti yok kepez dagı veya palamut dagı olabilir. gereken tek şey yol ve egimli bir arazi. sındırgıda bile bu imkan var. diyeceksiniz ki bu sporu yapan yok neden egitim alanı yapalım. egitim alanınız olursa bu sporu yapanlarda olacaktır. ben yapıyorum çevremde dursunbeyde yapacaklarda olacaktır. ama beldediyemizin destek olması şart.
ali 27-09-2011

proje

BELEDİYE'YE 1- Suçıktının olduğu vadiyi komple ankara yolundan itibaren saza kadar kamulaştırır yoldan aşağıya doğru kamelyalar yapar derenin aktığı 5 metrelik bölümü 25-30 metre genişletir bu genişletilmiş akan suyun üzerine bölüm bölüm setler oluşturur ve içine de deniz bisikletleri koyardım (tabi kira ile). Ankara yolunun kenarına büyük bir kaçtane suçıktı manzaralı restaurantlar ve lokantalar yapar kiraya verir ve dursunbeye iyi bir gelir sağlardım. 2- Düşündüm de içinden dere veya nehir geçen kaç tane il veya ilçe var ki Türkiyede bir Amasyayı düşündüm birde Dursunbeyi niçin amasya gibi bir görüntüsü olmasınki suçıktının suyu sazdan sonra görünmez oluyor. Suçıktının suyunun aktığı derenin olduğu yerleri yine en az 30 metre genişliği olacak şekilde genişleterek Dursunbeyin merkezinden geçirir kenarına da safranbolu tarzı evler yapıp (toki ile anlaşarak da yapılabilir) satarak hem belediyeye para kazandırırdım. Hemde planlı bir şehirleşme de olur çarşı merkezdeki bir çok yıkık dökük evleri temizleyerek gözel bir görüntü oluşturur. 3- Çarşı caminin arka tarafındaki şuan çarşı merkezi olan yerleri Güven eczanesinden Lider pide salonunun olduğu yere kadar olan yerler ile çarşı caminin arasında kalan bölümdeki dükkanları yıkar oraları yeşillendirir ve çok güzel geniş bir park yapardım hem çarşı camii de çok güzel ferah bir görünüme kavuşur. 4- Çarşı içine kurulan cuma pazarını şuan M.Akif Ersoy kültür merkezinin olduğu yerdeki köylü garajının olduğu bölümü ve diğer şahıslara ait olan yerleri hükümet konağının olduğu yere kadar kamulaştırır yıkarak orasınının üstünü komple uzay çatı sistemi yada başka bir yöntemle kapatır ve cuma pazarını oraya kurdurttururdum. Bu pazar yerinin etraflarına dükkanlar yaparak çarşı içinde çarşı caminin arkasında yıkılacak olan dükkan sahiplerine verirdim. Hem kapalı alanda 19 mayıslarda 23 nisanlarda yağmurlu havalarda törenleri burada yaptırttırırdım. 5- Sülmen mevkiinde bulunan 2 blok tokinin yapmış olduğu konutlara ilave olarak 5 bin metrekare belediyeye ait yere toki ile görüşerek en az 2 blok daha yapılmasını sağlardım. Çünkü şuan sanki orası mahrumiyet bölgesi gibi eğer mümkün olursa daha çok konut yapılması o bölgede bir canlılık oluşturacak ve açılacak market, kahve vb. Yerler sayesinde istihdam da sağlayacaktır. 6-Hıdırlıkta bulunan çamların içine parke taşı döşettirir güzel bir çevre düzenlemesi ile birlikte 30-40 tane kamelya yapardım. Dursunbey halkının piknik yapmak ve mangal yakmak için kilometrelerce yol gidip zahmet çekmelerini önlerdim.İlçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla Dursunbey halkı tarafından çok tercih edilecektir. 7- Balıkesir ve Kütahya il özelidarelerine Dursunbey ile Simav arasındaki yolun yeni ve 2023 yılının Türkiyesine yakışır bir şekilde yeni bir yol plan çizilerek yapılması için girişimde bulunurdum.
Yönetici Notu :
Porjelerinizin belediyemize ışık tutacağını düşünüyoruz.. Özellikle 2 nolu projenizin uygulanabilirlik açısından cok süper(!).. Ama bu görsel, piknik yeri, yeme içme , dinlenme ve eğlenme projelerinin yanında, halkın bu refaha ulaşacağı ve buralara gidip eğlenebilmesi için tamamen kazanç üzerine kurulu yatırım ve istahdamla ilgili bir-iki projeniz daha olsaydı.. Bunun yanında öngördüğünüz açılacak dinlenme tesislerinde Dursunbey Halkının hemen hemen üçte birine hitap ediyor.. Halkımıza çalışmayın, sürekli dinlenin demek istememişinizdir umarım? İlginiz için Teşekkürler..
gamze güney 12-09-2011

toki

toki konutlarının teslimini beklemekten psikolojimiz bozuldu kimse doğru düzgün bir şey bilmiyor lütfen son durum hakkında doğru ve kesin bir cevap verir misiniz? teşekkürler.
Yönetici Notu :
Başkanımız basın toplantısı ile bu konuya açıklık getirdi.
Faruk BALCI 19-08-2011

SU FATURASI ÖDEME

Günümüzde birçok kişi elektronik bankacılık ile ödemelerini yapmaktadır. Su faturalarının da Vakıfbank online bankacılık ile ödeneceğini öğrenince sevindik. Fakat abone numarasını girmeme rağmen ödemeyi gerçekleştiremedim. Belediyemizin Su tahsilat bürosundaki görevliler, abone numarasını 10 haneye tamamlayıncaya kadar başına sıfır eklememi söylediler. Ancak yinede ödeme yapamadım. Sistem henüz açılmadı mı? Yoksa farklı bir giriş sistemi mi var? Bu konuda açıklama yaparsanız sevinirim.
Yönetici Notu :
Sistem hizmete girdi ve şu anda aktif bir şekilde ödemeler yapılabiliyor İnternet bankacılığı ile. Vakıfbank Merkez ile yapılan görüşme sonucunda sistemde herhangi bir sorun olmadığını ve aktif olarak kullanıldığı belirtildi. Sistem de ki kural; ödemeler-su faturası-il/ilçe su- ve abone numarasının 10 haneye tamamlanarak girilmesi. abone no ve sicil no farklı olduğu için abone no ile girilerek sistem kullanılabilir durumda.
abdulkadır çelik 06-08-2011

....

ıyı çalışmalar...
mustafa sırrı acar 07-07-2011

şehiriçi seferler

şehriçi seferler çok iyi olmuş ancak kalkış saatlerini ve güzergahlarını kroki olarak sitenize koyarsanız vatandaşlara kolaylık olur. Teşekkürler
z.aydan yüksel 27-06-2011

geri dönüşüm

Dursunbey'in güzel doğasının kirlenmemesi için halkın bilinçlendirilmesi ve her yerde uygulanan geri dönüşüm poşetleri ile katı atıkların toplanmasını istiyorum.Bu konuda siz yetkililerimizden bir şeyler yapmanızı bekliyorum.Çocuklarımıza bırakacağımız en büyük mirasımız temiz bir dünyadır.Saygılarımı sunarım
Hakan Bayırbaşı 23-06-2011
sayın başkanım öncelikle yapmış oldığunuz başarılı çalışmalarınızdan ve halkımız için yaptığınız yararlı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz. Şu Dönemde tüm bürokrasi olaylarının elektrik,telefon,adsl vb gibi harcamalrın faturalarını zaman kaybı olmadan bir yerde kuyruk sırası beklemeden izin almak için idareye başvurmak gibi zorluklardan bizi kurtarmak için su faturalarınında internet ortamından ödenmesi için bir çalışma başlatırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler....
Yönetici Notu :
Sayın Hakan Bey, ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Bu konudaki alt yapı çalışmalarını yapmış bulunmaktayız. Banka ile görüşmelerimiz tamamlandı ve en kısa sürede halkımızın hizmetine sunulacaktır.
ilhan feridun çokan 17-06-2011

Tebrik

Dursunbey ilçesini yaşanılabilecek bir mekan haline getirmişsiniz.Bütün halkımız en iyiye,en güzeline layık.Çalışmalarınızın başarıyla devam etmesi dileğiyle.
Hasan 16-06-2011
Ceplerin ücretli oluşu çok güzel bir uygulama, artık dükkanının önünde cep olan esnaf burası bana ait diyemeyecek. Ama parayı versin onun olsun farketmez...
Sayfa :  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15  16  17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©