ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
ali veli 24-06-2009

suçıktı

sayın başkanım güzel suçıktımızda sinekten böcekten oturulmuyor burasının acil zehirlenmesi veya önleminin alınmasını rica ederim zaten 2 - 3 ay bir sezonu var.teşekkürler
Yönetici Notu :
Sayın Ali Bey ; Gerekli konu tarafımızdan incelenmiş olup Bu hafta başında belediyemiz ekiplerince zaten gerekli görüldüğü üzere tüm mesire yerleri zehirlemeye tabi tutulmuştur.
RABİA KAVUŞ 12-06-2009

SAYIN SİTE YÖNETİCİLERİ

Öncelikle tüm çalışmalarınız için teşekkürler.Affınıza sığınarak bir şey sormak istiyorum.Değirmenciler Köyünün çekmiş olduğumuz yeni fotoğraflarının sizenizde yayınlanmısını istiyoruz.Bu mümkün mü? Fotoğrafları gönderebileceğim bir mail adresi bulamadım.Bu konuda bilgi istiyorum. saygılarımla.
Yönetici Notu :
Sayın Rabia Kavuş e-mail adresimiz = dursunbeybelediyesi@yahoo.com
RABİA KAVUŞ 10-06-2009

SEVGİLER

İstanbuldan Dursunbey ve Değirmenciler köyüne sevgiler.
Nurullah KARAMAN 23-05-2009

ANKET

belediyeniz tarafından düzenlenen anketi çok olumlu buldum halkın görüşlerinin alınması ve bu şekilde projelere başlanması beraberinde bir bütünleşmeyi getirecektir. ve daha güzel hizmetler yapılarak başarılar getireceğine inancımız tamdır. ayrıca ankette geçen bütün konuların belediye sitesinde de yayınlanarak anketin genişletilmesinin daha faydalı olacağına inanıyorum. Bütün Belediye çalışanlarına kolay gelsin.
NURAN ÖZEN EROĞLU 21-05-2009

ÇOK ÖZLEDİM

İSTANBUL - SİLİVRİDEN DURSUNBEY - KURTLAR KÖYÜNE SELAMLAR. KÖYÜMÜN KOKUSUNU ÇOK ÖZLEDİM......
halil 18-05-2009

TEŞEKKÜR

BELEDİYE YETKİLİLERİNE EMLAK VERGİSİ KONUSUNDAKİ BİLGİLENDİRMELERİNDEN DOLAYI, BİLGİ CİMRİLİĞİ YAPMAYIP, HALKIMIZLA PAYLAŞTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM. SAYGILARIMLA.. HALİL KÜÇÜKGÜZEL-KIRIKKALE
Arif 12-05-2009

TOKİ

Sayın başkanım toki ihalesinin 07-05-2009 da olacağı yazıyodu son durum nedir acaba
Yönetici Notu :
Yapılan ihale ile ilgili haber sitemize eklenmiştir. Ancak ihale prosedürü gereği kesinleşme süreci zaman almaktadır. Oluşabilecek gelişmelere karşı gerekli bilgilendirme sitemizden yapılacaktır.
Mehmet Ulus 11-05-2009

aşağı musalar köyü

Merhabalar dursunbey halkıma ve aşağı musalar köyüne, Öncelikle sayın başkanımı tebrik ederim.Ben mehmet Ulus Bursa da çalışıyorum Acıbadem Hastanesinde.Ama kalbim hep dursunbey'de.Ben zaten şehrimizin güzel yeri olan su çıktı'nda 4 yıl çalıştım.İmam hatip lisesini de şehrimizde okudum. yani memleketim gibisi varmı.Aslında hani derler ya doyduğun yerdir diye ama ben çok katılmıyorum doğduğum yer....tüm ULUS ailesine selamlar en güzel günler sizlerin olsun tüm çalışanlara kolay gelsin....
MEHMET CEMAL 02-05-2009

YOLLARDAKİ CEP İŞGALİ

Değerli başkanım, ilçemize yeni yapılan yollar ve cepler, bazı esnaflar vede vatandaşlar tarafından çok uzun süreli araçlarına park yeri olarak kullanılıyor. Sizden ricam zabıtanın anonsları yanında cezai yaptırımları biraz daha sert kullanması. Vede bu cezaların iptal edilmemesi. Akşamları biraz müsamalı alabilir ancak mesai saatleri içinde vede gündüz ceplerin sürekli arabalar vede motorsikletlerle dolu olması sebebiyle alışveriş yapabilmek için ceplerde beş dakilalığına kendi araçlarımıza yer bulamamaktayız. bu durum diğer esnaflarıda rahatsız ediyor sizden isteğim biraz ceza ve yaptırımların arttırılması.şimdiden alakanız için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Akın MERT 30-04-2009

DURSUNBEYİME SELAM

Şu anda ayvalıkta olsamda kalbim ve nefesim Dursunbey de atıyor ,hava alıyor başkanım sizide tebrik ederim dursunbey deki akrabalarıma selam soyluyorum mutlu bir hayat geçirin bababım işi olan kamyonculuk ise arkadaşları ona kolaylık diliyorum zor bir meslek olduğunu gozumle gordum herkeze kolay huzurlu ve mutlu bir hayatla DURSUNBEY diliyorum ..
Sayfa :  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25  26  27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©