ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
Abdullah Bıldır 15-11-2008

ALAÇAM SPOR'a destek

Ben Alaçam SK'den Abdullah Bıldır.Alaçam SK'ne destek istiyoruz.Bu yüzden belediyemizden de önemli bir yardım talep ediyoruz. Gerek başka futbol takımlarının kurulmasına yardım, gerek takım ihtiyaçlarının karşılanması, gerekse spor tesislerinde gelişim ya da spor tesislerinin ücretlerinde değişiklik yapılması takımımız için çok yararlı olacaktır. Bu yüzden de belediyemizden ve sizden destek bekliyoruz ve isteğimiz Dursunbey Belediyesine ulaşmasını istiyoruz.
Nurullah KARAMAN 15-11-2008

Oh beeeeeeee

Öncelikle bütün Dursunbeyli hemşerilerime hayırlı işler ve güzel günler dilerim. Belediyenin eski sitesi gerçekten çok kötüydü, yeni site çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Çetin Veysel 12-11-2008

Hayırlı Olsun

Dursunbeyimiz için büyük bir eksiklik olan belediyenin sitesini eksikte olsa düzenlediniz için teşekürler dahada geliştirilirse iyi olur ayrıca belediyenin çalışmalarını taktir ederek izliyoruz eksiklikler çok ama yapılan hizmetlerde güzel
YAŞAR KOYUN 11-11-2008

tşk AHMET KOYUN

Teşkkür ederim AHMET KOYUN derslerinde başarılar dilerim.
Faruk BALCI 08-11-2008

İLÇE TRAFİĞİ

Geçen günlerde Kayamakamlık internet sitesinde yazdığım bir yazıyı burada da gündeme getirmek istiyorum. İlçemizdeki yeni yol çalışmaları sebebiyle yapılan düzenlemelerle bazı caddeler tek yönlü hale getirildi. İlçe trafiğine bir düzen gelmesi bakımından yapılan çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Fakat; Kurallara uyma, eğitim ve insana saygının ne kadar önemli olduğunu bilmeyen bazı saygısızlar; yapılan düzenlemeleri dinlemiyorlar. Ters yola giren araçlar sürücüleri( Özellikle F.Rüştü Zorlu Caddesi)yüzünden sıkıntılar çekmekteyiz.İnsanların kurallara uyması için mutlaka ceza kesilmesi mi gerekiyor? Birgün ters yola giren bir araca yol vermezseniz arabanıza zarar geldiği gibi, haksız olan sürücüden hangi kelimeleri işiteceğinizi de siz tahmin edin. Bu konuda belediyemizin yapacak olduğu anonslar ve gerekirse ceza yoluyla bu soruna çözüm bulunmasını istiyorum. Yolunu 100 metre kısaltacağım diye ters yola giren saygısızlar, birgün kazaya sebep olurlarsa bunun hesabını hem yargı önünde hem de vicdanlarına karşı nasıl verecekler acaba. Gelişen Türkiye'nin insanları,Demokrasinin bir gereği olarak önce insana saygılı olmalı ve kurallara uymalıdır.
Ahmet Koyun 08-11-2008

Yeşil Dursunbey

Bu site belediyenin resmi sitesi olmakla beraberinde Dursunbey'i çok güzel bir şekilde tanıtmaktadır. Dursunbey'in güzelliklerini,yeşilliklerini,güncellenen yeni haberleriyle, Dursunbey'de olup bitenleri aktarmaktadır. Buradan özellikle Yaşar Koyun'a ve diğer belediye çalışanlarına selamlarımı sunarım.
AHMET KOYUN 01-11-2008

İYİ ÇALIŞMALAR

Öncelikle daha önce yazdığım mesajı yayınladığınız için teşekkür ederim. Bir Dursunbey'li olarak siteyi ve sitede geçen çalışmalar beni onurlandırdı. Bu çalışmalar Dursunbeyimizi güzelleştiren işlerdir. Herkese teşekkürlerimi sunarım. İzmir'den Ahmet Koyun...
Mehmet YANIK 30-10-2008

Tebrik

Güzel ilçemizin tanıtımında büyük rol oynayan internet sitemizin yenilenmesi güzel bir gelişme olurken,tasarımdan dizayna kadar emegi geçen herkese teşekkür ederim.Umarım ilçemiz için daima güzel haberleri duyarız.
Ahmet Koyun 28-10-2008

Dursunbey.bel.tr

Çalışmalarınızın devamını dilerim. Siteyi yapanın veya yapanların ellerine sağlık.
Seyitali Çeşme 30-08-2008

@Sayit!On

Hayırlı uğurlu olsun kurdelayı kim kesecek :P
Sayfa :  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31  32
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©