ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
ünsal küllü 16-09-2013

Köylerin çöp sorunu

Yeni kabul edilen büyük şehir belediyesi kanunu gereğince Kavacık ve çevre köyleri dursunbeyin mahallesi sayılacağından köylerimizin çöp sorunu çözüm için siz dursunbey belediyesi olarak bir önerim olacak haftada birgün bir çöp kamyonu durabeyler,umurlar,çakırca,mıcırlar,odaköy,mahmudiye,hamzacık,kavacık,süleler,şabanlar,veliler,karapınar,akbaşlar ve selimağa köylerinin çöplerini ala bilir.Her köyün nüfus sayısına göre çöp bidonu verilebilir.Temiz çevre temiz yaşam sevgiyle saygıyla sizleri selamlarım.
KURBETDE DURSUNBEYLİ 14-09-2013

ARŞİV

BİR KÖŞENİZ OLSA DÜĞÜNLERİ YAZSA ÖLENLERİ YAZSA GÜZEL BİR ARŞİV VE HATIRLATMA OLMAZMI
ahmet kaya 31-08-2013

Sünnet tebrigi

Cok Kiymetli Dostum ve komsum, Bekirimin Oglu Mustafanin bu pazar sünnet merasimi var..Ailesine Bu sünnet merasiminin hayirli gecmesini diler Mustafa yada Basaridan basariya kosmasi dileklerimlen..Ahmet Kaya Ve Ailesi...orda olmak cok isterdim ama nasib degilmis,maglum cok uzaklarda is güc sebebiylen gelemedik.....Selamlar
dursunbeyden halkı 18-08-2013
sayın yöneticilerimiz dursunbeyimizde yapmış olduğunuz yeniliklerden dolayı öncelkle sizi tebrik etmek isterim halktan biri olarak halkımızın isteklerini yapma konusundaki hızınıza hayranım ancak yinede bazı eksikler görmekteyim ve yine duyarlı olacagınızı umarak sokaklarımızın bazılarının taşlarının hala eski olduğunu görmektyim ve üzülüyorum gerçekten yakışmıyor dursunbeyimize çoğu mahllemizin taşlarını değiştirdiniz ve çok güzel oldu ama bazı sokaklar hala eski lütfen bizim sokağımızında yenilenmesini istiyorm lütfen..........
kubraaa 17-08-2013
Merhaba . Bu sene allah nasip ederse sizin ilcenizde meslek yüksek okulunda okuycgm ama nedense internet sitenizde yurt ve apartlarla ilgili hic bir bilgi yok ilgilenirseniz sevinirim ..
Yönetici Notu :
İlçemiz'de 1 adet Yurt-Kur'a ait yurt bulunmaktadır. Ayrıca özel kız yurtları'da hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için http://www.balikesir.edu.tr/dursunbey DMYO internet sitesinden bilgi almanızı tavsiye ederiz.
Hayri ARSLAN 06-08-2013

belediye hizmetleri

Sayın başkanım,belediye çalışanları hepinize hayırlı işler dilerim.3kasım2010 tarihinde çalça mahallesindeki ses,koku ve görüntü kirliliğine sebeb olan evcil hayvan barinaklarının şehir dışına taşınmasıile tesbitimizde herhangi bir gelişme olmamış hala bu ilkel beşicilik şehir içinde yapılmakta sanırım kamulaştırma işi tamamlanmadı. şimdi den ramazan bayramınızı kutlarım .malum bayramda mezarlık ziyaretleri yapılır ancak insanlar yemyeşil bir mezarlık görmek ister.sanırım bu hizmetiniz yeterli bir seviyede değil.aynı zamanda bayram müddetince mezarlıkta ses yayın yöntemiyle kuran,ilahi yayını yapıla bilinir.mezarlıkları sulama yöntemi ise damıtmasistemi kullanılmalı malum rakı m olarak kurtarıyor ilave bir masraf gerektirmiyor şimdiden iyi bayramlar.
Yönetici Notu :
Görüşleriniz ve temennileriniz için teşekkür ederiz. Görüşleriniz Belediyemizin gerekli birimlerine iletilecektir.
Ekin Turhan 05-08-2013

Tanıtım Videosu

Tanıtım videonuzu çok uzun buldum. Hepsini izlemeye vaktim olmadığından izleyemedim. Tanıtım videonuzu biraz kısaltmanızı rica ediyorum
Yönetici Notu :
Görüşleriniz İçin teşekkür ederiz.Yeni tanıtım videosu çekiminde görüşünüz dikkate alınacaktır.
salim 31-07-2013
Değerli belediye başkanımız ve personelinize ve çalışma arkadaşlarınıza başarılar dilerim Saygılarımla.
dursunbeyli 27-07-2013

dursunbey guresleri

slmlar.bu yilki dursunbey ggureslerine katilacak baspehlivanlarin isimleri belli oldu mu?belediyemizden gecen sene oldugu gibi bu yilda buyuk bir organizasyon bekliyoruz.
murat yaşar 18-07-2013

bilgi edinme kanunu çerçevesinde

Kent meydanı olarak adlandırdığınız park'a yapılan cafeterya'nın ilk ihaleye çıkış tarih ve meclis karar metnine ulaşmak istiyorum.bilgilerinize rica ediyorum.
Yönetici Notu :
Sayın ziyaretçimiz istemiş olduğunuz ihale ilanı metni ve tarihi en kısa zaman içerisinde mail adresinize gönderilecektir.
Sayfa :  1   2   3   4  5  6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©