ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
Emek Danışmanlık 08-01-2015

Tebrikler

Belediyesi olarak yeni web sitenizi başarılı buluyorum, ve bu başarıların devamını diliyorum. Sevgilerle
ALİ ÇETİN 17-12-2014
Yıllardır gurbette olan bir Dursunbey'li olarak ilçemin son dönemlerdeki gözle görülür değişimi beni ve ailemi oldukça gururlandırıyor.Lakin şöyle bir istirhamımı dile getirebilirim.Ben Çakırca Köyü'ndenim ve yolumuz yıllardır sıkıntılı.Asfalta yama üstüne yama yapıldığı için oldukça deforme olmuş durumda.Siz de takdir edersiniz ki yol medeniyyettir..Dilerim zaman içinde hepsi en güzel şekilde gerçekleştirilir.İyi çalışmalar diliyorum,Allah'a emanetsiniz...
dursunbeyli 16-12-2014

ilçenin gelişimi için gerekli olabilece bazı konular

Biliyorsunuz ilçemizde yüksek okul ilk açıldığında katılım çoktu gün geçtikçe katılım azaldı.Bu azalma ilçe esnafını derinden sarmıştır.Buna önlem alabilmek için ya 4 yıllık bölümü olan yeni bölümler getirmek(mesela ilçemiz ormanlık alan bakımından zengin bir yer örneğin bu bölgeye bir orman mühendisliği bölümü açılabilir maden mühendisliği bölümü yanında ilçemizde hayvancılık yoğun mesela veterinerlik olabilir ve buna benzer bölümler ama 2 yıllık değil 4 yıllık sart. mesela askeri alanda acemi birliği getirilebilir. alaçam bölgesine yapılacak büyük alanda sosyal bir tesis spor aktiviteleri için futbol takımların kamp yapabileceği yerler mesela
M.İ. 02-12-2014
SAYIN BAŞKANIM ÖNCELİKLE SİZİN GELİŞİNİZ DURSUNBEYDE Bİ FARK YARATTI DEĞİŞİM GÖZLE GÖRÜLÜR Bİ HALE GELDİ YAPMIŞ ve YAPACAĞINIZ YATIRIMLARLA DURSUNBEY ARTIK BİLİNEN Bİ BÖLGE OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH. BAŞKANIM BOZYOKUŞ MAHALLESİ SAMİ USTABAŞI SOKAKTA İKAMET ETMEKTEYİM.BU ARA YOLUN ESKİ PARKE TAŞLARLA DÖŞELİ OLMASI VE SIKLIKLA SU PATLAKLARININ MEYDANA GELMESİ SEBEBİYLE YOL COK KÖTÜ DURUMDADIR. YENİ PARKE TAŞ İLE DEĞİŞMESİ ve SU ŞEBEKESİNİN YENİLENMESİ CALIŞMALARI SİZİN SAYENİZDE YAPILIRSA COK MEMNUN OLUCAM. SAYGILARIMLA.
Şahin Gündoğan 10-07-2014

Teşekkür

Sözünüzü yerine getirdiniz.Ferah mah. Kızılöz yol.mevlana sokağa mahalle fırını, aşevi yaptınız. 30.06.2014tarihli dilekçemizin gördüğü işlemi bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.Size ve ekibinize başarılar dilerim.
dursunbeyli 08-07-2014

dursunbey tarihi güreşleri

sa.belediyemizin bu tarihe kadar yaptığı bütün icraatlerden dolayı bir dursunbeyli olarak belediyemize teşekkürlerimiz sunarz.belediyemizden isteğim dursunbeyde belli bir tarihi olmasına rağmen dursunbey güreşlerine az sayıda başpehlivan katılıyor.bu sene yeni belediye belediye başkanımız ile dursunbeye yakışacak güreşler olmasını belediyemizden istirham ediyorum.
BURADAKİ BİR TOPLUM 19-06-2014

TV.LERDE HABER

Saygı değer belediye Başkanımız sosyal market hizmetlerine dahil etmiş olduğunuz muhtaç kişilererin evlerine vermiş olduğunuz temizlik sağlık yoksulluk hizmetlerini takip ediyor takdirle karşılıyoruz bu gibi hizmetlerin türkiye çapında bile yeni yeni oluşması tv lerde haber konusu olurken siz böyle bir hizmeti aşmış olmanız takdire şayan bir hizmettir. hele bakım evide kuruyor olmanız bu hizmetlerin tacı olacaktır.daha nice takdire şayan hizmetleri göreceğimiz dileği ile üstün başarılarını görmemiz için dua ve niyaz ederiz.BAŞARILAR.
A.D 07-06-2014

hastane

sayın başkanım yapımı sürmekte olan hastanenin açılısı ne zaman yapılacak?dursunbeyde sağlık yönünden sıkıntı çekiyoruz hastanemiz bir an önce açılırsa çok iyi olucak şimdiden çok teşekkür ederim..
DURSUNBEYLİLER 07-06-2014

TAŞBETON DAĞA GÜLLER PARK BAHÇEYE

Sayın belediye başkanımız önünüzde uzun bir hizmet zamanınız var dilerizki bu millet sizin yıllarça hizmet edeçeğiniz dönemleri verir inşalllah,ama şunu dilerizki yapılaçak hizmetler tekerlekli olamayaçağına göre bilir kişi komisyonları oluşturarak hatta halk ile bile istişare edilerek yapılmalı geçmişe baktığınızda birtane örnek verirsek saz ile su çıktının arasındaki betonlaşmasın dan daha kötü bir örnek olamaz dursunbey yeşilliği ile anılır yeşil dursunbey denirdi şimdi diyen duyuyormusunuz,halısaha havuz güzelolmuş neye yarar gül dalında güzel olur o tesisler daha verimsiz bir yere yapılır saz su çıktına kadar düzenlenebilir dursunbeye yakışır bir yeşil park yapılabilirdi diye düşünüyoruz af edin ama havuzu her gördüğümde yerinden başka yerde duran semere benzetiyoruz başka kelime ile ifade edememizi saygısızlık anlamında nitelendirmeyin bizim ifade açizliğimizden olduğunu anlayın.Bu ilçenin yönetiçileri gittikleri yerlerden güzellikleri örnek alamamış olmanın üzüntüsünü anlatmaya çalışıyoruz.Allahın dursunbeye verdiği güzelliği fark ederek suçıktığından başlayark saz dahil hatta güreş sahasından şehre doğru olan bahçeleride istimlak ederek dursunbeye yakışır düzenli yeşil bir park yapmanızı temenni ederiz aksi durum eser değil semer olur taşbeton dağa, güller park bahçeye yakışır,eser mimarı ile, tarih izbırakanıyla anılır.Bu konuda bir çalışmanız varmı kısada olsa açıklamanızı bekliyoruz.saygılarımız ile........
DURSUNBEY ESNAFLARI 29-05-2014

YERLİ ESNAFIN DURUMU

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA DURSUNBEY DEĞERLİ BAŞKAN DURSUNBEYDEN GÖÇ GÖZLE GÖRÜNÜR HALE GELDİĞİNİ HEP BERABER GÖRÜYORUZ BUNU İLK HİZSEDEN ŞÜPHESİZKİ ESNAFDIR ZAMANLA BU GÖÇÜN ETKİSİNİ HERKEZ HİSSEDEÇEK.AMA ŞUNU BİLİNKİ YERLİ ESNAFIN DURUMU ZORDA DERNEĞİN BROŞUR ASMASI BU İŞİN VAHİM OLUŞUNUN HABERÇİSİDİR YA BU YERLİ ESNAFIN RUHSATLARINI İPTAL EDİN YADA BELEDİYE OLARAK SİZDE BİRŞEYLER YAPMAYAÇALIŞIN BU YOLLARIN DURUMU AÇİLEN DÜZELTİLMELİ İKİ ARABA YANYANA GEÇEMEZKEN BİR ARABADAN DURAKSAYIP BİR PARÇA BİR ŞEY ALAMAZ İKEN HER ESNAFIN EN YAKINI PARALI PARK İKEN NİYE AÇILAN SİNÇİR MARKETLERİN ÖNÜ PARALI DEĞİL ANLAMIYORUZ ÇARŞI İÇİ YOLLAR YARIM METRE GENİŞLESE DAHA İYİ OLMAZMI,ESNAF BİR ŞEHRİN CANLILIĞINI GÖSTERİR BAKTIĞINIZDA GÜZEL GÖRÜNEN AYNASIDIR AYNA KIRILIRSA İÇİNDEKİ GÜZELLİĞİDE KALMAZ ESNAFIDA YOK SAYMIYAÇAĞINIZI DÜŞÜNÜYORUZ,ÇALIŞMALARINIZDA ÜSTÜN VE FARKI FARK EDTİREN BAŞARILAR TEMENNİ EDERİZ..
Sayfa : 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©