ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
Alper Gökhan 24-12-2013

SUÇIKTI

Yerel haber sitelerinden öğrendiğimiz kadarıyla suçıktı mesire yerine Belediye bütçesinden 5 katkılı park yapılacağını öğrendik. Belediye bütçesinden fazla bir miktar gitmeden yapılacak bu restorasyon sevindirici... Merak ettiğim konu bu yapılacak modern park suçıktının tamamını kapsayan bir projemi, yoksa kısa süre önce kesilen kavaklarla boşalan alana mı? Haberde gördüğümüz proje gerçek mi? yoksa alıntı mı? Projeyi tasarlayan Belediye mühendisleri mi? Sorularımı en kısa zamanda cevaplayacağınızı ümit ederek iyi çalışmalar diliyorum... mail adresime gönderilmesinide arz ederim.
Yönetici Notu :
Sayın Alper Gökhan öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Türkiye genelinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılacak 150 park projesine 400 Belediye başvuru yapmıştır. Bu Belediyeler içerisinden Belediyemiz hazırladığı sunu ve dosyalar ile Suçıktı'da yeni kesilen kavakların olduğu bölgeyi bakanlığa sunmuştur. Bakanlık yetkilileri Belediye başkanımızın da özel gayretleri ile burada yapılacak park projesine onay vermiştir. Sorunuz üzerine proje Suçıktı’nın tamamını kapsamamaktadır. Sadece Kesilen kavakların olduğu bölümdeki 3 dönümlük alanda bu proje uygulanacaktır. Haberlerde görmüş olduğunuz görseller gerçek ve projenin 3 boyutlu çizilmiş halidir. Sadece araziye uyum amacı ile ufak tefek değişiklikler yapılabilir. Proje Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Peyzaj Mimarları tarafından hazırlanmıştır. Projesinin ihalesi 10.01.2014 tarihinde Ankara’da yapılacak olup, İhale sürecinin bitiminden sonra; görsellerdeki park ilçemize kazandırılacaktır. Bilginize sunar iyi günler dileriz.
faruk duman 11-12-2013

kapalı yuzme havuzu

ne zaman bıtecek bu yuzme havuzu
Yönetici Notu :
Toplum Hayatını Geliştirme Merkezimiz kısa Adıyla THGM inşaatımız bu ay içerisinde Belediyemize yüklenici firma tarafından teslim edilecektir. Resmi açılış tarihini ilerleyen günlerde sitemiz üzerinden duyuracağız. İlginize teşekkür ederiz.
Mustafa KARABAY 03-12-2013

Canlı yayın

Dursunbey canlı yayın lingi arızalımı?
Yönetici Notu :
herhangibir arıza söz konusu değildir. http://dursunbey.bel.tr/kamera.php linkine explorer'dan girmenizi tavsiye ederiz.
Enes KARACAOĞLU 29-11-2013

Balıkesir-dursunbey arası bilet fiyatları

balıkesir- dursunbey arası bilet fiyatları pahalı lutfen iletişim kısmından mesaj gönderelım durumu izah edelim
ÖZLEM DİNÇ 05-11-2013

AREFE PAZARI

İYİ GÜNLER DİLİYORUM. YAKIN Bİ BAYRAM OLMASADA AKLIMA GELDİĞİ İÇİN YAZMAK İSTEDİM. BEN DIŞARIDA OTURAN BİR DURSUNBEYLİ OLARAK BAYRAMLARDA GELDİĞİM ZAMAN AREFE GÜNÜ PAZARA ÇIKIYORUM AMA İSTEDİĞİMİ BULAMIYORUM BULSAMDA FAZLA PARA ÖDEMEK ZORUNDA KALIYORUM. NİÇİN PAZARA DIŞARIDAN GELEN ESNAFIN GİRMESİ YASAKLANIYOR. BURDA AMAÇ ESNAFI KORUMAK YERİNE HALKI KORUMAK OLMALIDIR BENCE. ÇÜNKÜ MALUM DURSUNBEYLİ HALKIMIZIN GELİR DURUMU BELLİ. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
ALİ UYSAL 02-11-2013

esnaf çarsısı

değerli başkanın ve değerli belediye meclis üyeleri,çok uzun zamandır aklımda olan bir projeyiDURSUNBEYİMİZİN menfaatine olacağı düşüncesiyle sizlerle paylaşmak istiyorum.ilçemiz asmaaltı diye bilinen bölüm yani terzi üzeyir abinin dükanından ta arasta kıraathanesine kadar olan bölümü kastediyorum.bu çarşıdüzenlenip toparlansa ve hak sahipleri mağdur edilmeden 3 veya 4 katlı bir esnaf çarşısı olsa mükemmel olur diye düşünüyorum.bu bahsedilen yerlere aile veya bayanlar uğramıyo.erkeklerin çok yoğun olduğu bi yer konumunda.bu çarsının en üst katı hafta sonları yazları açık hava düğünler için bi mekan yapılsa,hafta içi de kafe gibi herkese açık olsa mükemmel olmazmı?örnek:1.katta giyim mağazaları,terziler,sarraflar2.katta züccaciyeciler,berberler,bakkallar vs.bölüm bölüm.şuan yaklaşık 100 esnaf varsa bu 300 esnafa çıkar.oraya aylık 3000 müşteri geliyorsa bu 7000 e çıkar.çünkü her kesime hitap eden bir çarşı demek elbette daha fazla müşteri demek.geceleri güvenlik görevlisi kamera gibi ekipmanlarla donatılırsa orası bence DURSUNBEYİN AYNASI olur diye düşünüyorum
Ağçe Adsan 30-10-2013

Su faturası hakkında

BELEDİYE BAŞKANLIĞINA/DURSUNBEY Dursunbey Belediyesi Su İşleri bölümüne 18.09.2013 tarihinde bizzat giderek “Bir süre dışta olacağım. Sayacımın son numarası bu” diyerek müracaatta bulundum. Görevli “İşlem yaptım ve aboneliğinizi dondurdum. Siz ne zaman tekrar gelir ‘aboneliğimi açın’ derseniz, biz de aboneliğinizi aktif hale getiririz. Bundan sonra sayacınız okunmayacak” dedi. Su faturamı ödemek için işlem yapmak üzere Belediyenizin online ödeme sistemine girdiğimde karşıma 166 No.lu abone olarak 2013/05 dönemine ait 1.42 liralık bir fatura daha çıktı. Bu faturaları 21.10.2013 tarihinde online olarak ödedim. Şahsıma “Bir daha sayacınız okunmayacak, size fatura gelmeyecek” denildiği halde tekrar fatura çıkılması çelişki yaratmıştır. 1.42 liralık fatura “Eve geldik, sizi bulamadık, sayacınızı okuyamadık” bedeli midir? Ya da okunamayan sayaçlara uygulanan “okuyamama” bedeli midir? Bir süre daha dışta olacağım. Her sayaç okuma döneminde benzer fatura tarafıma çıkarılacak mıdır? Konunun dikkate alınması, tarafımın bu konuda bilgilendirilmesi hususlarını bilgi ve takdirlerinize saygılarımla arz ederim. Ağçe ADSAN
Yönetici Notu :
Yazmış olduğunuz konu ile ilgili gerekli birimimize bilgi verilmiştir. En Kısa sürede size iletişim adresiniz üzerinden dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.
ahmet erdoğan 11-10-2013

şifre talebi

Sitenizden 1 Ekim tarihinde su hesabımı online ödemek için şifre talebinde bulundum, cevap gelmedi. Daha sonra hatırlatma mesajı gönderdim, cevabı gelmedi. Bu 3.cü ve son hatırlatma mesajımdır. Konuyu sayın başkana cep telefonundan iletmek zorunda kalacağımın bilinmesini isterim. Talebimin dikkate alınmasını rica eder, saygılar sunarım.
Yönetici Notu :
Talebiniz Bilgi İşlem servisimize iletilecek ve size talebiniz ile ilgili gerekli bilgiler verilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Salih Yavuz 05-10-2013
Belediye başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ederim
Kadir PERİLİ 30-09-2013

Sedirkent yaya yolu ne zaman tamamlanacak.

Sedirkent sitesinde oturmaktayım.Burada yapılan yol maalesef bitmeden inşaat sonlandırıldı.Yaklaşık 100 m civarında yol toz toprak içinde bu yolun kış gelmeden acil olarak tamamlanması gerekiyor.Ayrıca yolun ışıklandırılmasıda gerekiyor.Merak ettiğim bu yol neden yarım bırakıldı ve tamamlanmadı.Lütfen acil çözüm.
Yönetici Notu :
Talepleriniz gerekli birimlere iletilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.
Sayfa :  1   2   3  4  5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©