ZİYARETÇİ DEFTERİ
Onay bekleyen 0 mesaj var.
Vatandaş 18-10-2012

Sokak köpekleri

Sadullah Özer okulu civarında çok sayıda sokak köpeği bulunmaktadır.Bir vatandaşın başına her hangi bir sıkıntı gelmeden o köpeklerin toplatılmasını veya gerekli belediye hizmetinin yapılmasını istiyoruz.
Yönetici Notu :
Talebiniz Belediyemiz veteriner hizmetleri müdürlüğüne bildirilmiştir ilginize teşekkür ederiz.
basri kara 10-10-2012

gölet

sayın başkanım yassıören köyü nüfusuna kayıtlı olup izmirde yaşamaktayım yaz aylarında köyümüze ziyaret amacıyla gelmekteyim.ve benim gibi emekli olup gelen arkadaşlarımızda var.köyümüzün yolu malumunuz ancak su konusunda içme suyu ile bahçecilik yapılıyor allah korusun yangın falan çıkmış olsa depoların boşalmasından dolayı büyük sıkıntı yaşanacaktır.oysa köyümüzün konumu iki akar su arasında kalmakta olup kış aylarında bu derelerin suyu tutulmuş olsa bahçe sulamacılığı oralardan yapılır bu konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
Yönetici Notu :
Sayın Basri Kara Belediyemiz mücavir alanı dışında kalan Köyünüz'e Dursunbey Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Balıkesir İl Özel İdaresi hizmet vermektedir. İlgili yazınızı gerekli birimlere ileteceğiz fakat konuyu bir dilekçe ile belirttiğimiz kurumlara aktarmanızı öneririz.İlginiz için teşekkür ederiz.
mevlüt barut 07-10-2012

güğü köyü

DEĞERLİ DURSUNBEY BELEDİYESİ VE BAŞKANI ÇALIŞMALARINIZI TAKDİR EDİYORUM..AMA 350-400 HANELİK GÜĞÜ KÖYÜNÜN ASVALTI OLMAMASI NE YAZIKKİ UTANÇ VERİCİ BİR OLAYDIR..SİZDEN RİCAM BU KONUYLA BİRAZ ALAKADAR OLMANIZDIR.SAYGILARIMLA..
Yönetici Notu :
Sayın Mevlüt Barut öncelikle düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Mavzu bahis köy Belediyemiz mücavir alanında bulunmadığı için Belediye olarak buraya hizmet veremiyoruz. Fakat mesajınızı gerekli yerlere belediye olarak ileteceğiz iyi günler...
Dursunbey Hizmet Derneği 03-10-2012

Geri Dönüşüm?

Geri Dönüşüm Projenizi çok benimsemiş, desteklemiştik.Proje devam ediyor mu?Mavi konteynerlerin çoğu kapalı,Neden?
Yönetici Notu :
Sayın ziyaretçimiz projemiz devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde yeni bir firma toplama işlemine başlayacaktır. Eski firmadan kaynaklanan bir takım problemlerden dolayı kısa süreliğine ara verilmiştir. Bilginize sunar teşekkür ederiz.
Hasan GÜNGÖR 03-10-2012

Uzaktada olsak !

Uzakta yaşıyoruz dursunbeyi canlı seyredeyim de biraz özlem giderelim dedim. Fakat olmadı. Canlı yayının bir an önce düzeltilerek özlemlerin giderilmesini istiyorum. Emeği geçenlere şimdiden teşekkür ederim.
Yönetici Notu :
Canlı yayınımız kameramızda oluşan teknik bir arıza sebebi ile kısa süreliğine yayına ara vermiştir. Çalışmalar sürmektedir bilginize sunar ilginize teşekkür ederiz
Ramazan 26-09-2012

Teknoloji

Belediye başkanı ve değerli personele çalışmalarında başarılar.
serhat demir 30-08-2012

cam

dursunbey canlı yayın linkine tıkladıgımda goruntu alamıyoruz
Yönetici Notu :
aşağıda verdiğimiz linkte sistemin çalışma şekli anlatımlı olarak tarif edilmiştir. http://www.dursunbey.bel.tr/icerik/601-Dursunbey-den-Canli-Yayin-Basladi.syt
ali atacanoğulları 26-08-2012

suçıktı rüyası

http://www.ankara.bel.tr/AbbSayfalari/Parklar/Goksu.aspx# bizim su çıktımızın inanın bu yapılan yapay göletten fazlası var eksiği yok sadece bizde bu tür projeleri hazırlayıp sunabilecek birileri yok. en az dursunbeyde 100 gencimize iş imkanı sağlar bu tür projeler. yoksa yapılan kütahya yolunun sadece bize yoldan gelen geçen arabaların dumanı kalır. susurluk'un suçıktısı da yok ama yol kenarı para basıyor. aaahhhh içim yanıyor. tüm resimlere bakmanızı tavsiye ederim.
sevim 05-08-2012

panayır

panayır nicin bayram sonuna bırakılıyorki bayramda demişlerdi sevinmiştik yılda bir kez bayram sebebiyle gelebiliyoruz çalışan oldugumuz için her zaman tatil birleştirme gibi bi olanagımz yok panayır tarihleri değiştirilemiyormu lütfen inşallah bişi.ler yapılabilir
Alper Kaan UZUN 01-08-2012

eminbey caddesi

Eminbey caddesi eski havasını kaybetti.Eminbey caddesini canlandırmak için caddeyi belediyeden hükümet konağına kadar trafiğe kapatıp yayaların yürüyerek alışveriş yapabileceği çarşıya çevrilse nasıl olur acaba?
Sayfa :  1   2   3   4   5   6   7   8  9  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32  
web tasarım, web programlama, internet sitesi yapımı,
2014 © Copyright ©